آیا لازم است برای سفره عقد مدرن و شیک هزینه کنیم؟

شاید باید این سوال رو از خود بپرسیم: آیا مایلیم در روز عروسی ام با لباس های کهنه و درب و داغان و ماشین کهنه تصادفی حاضر بشوم؟

شاید ماشین را زیاد مهم ندانید، من هم نمیدانم! اما لباس عروس و داماد یکی ازمهم ترین المانهای مراسم می باشد، زیرا که چشمها مدام بر روی شماست و لباسهایتان در ذهن اطرافیان از سلیقه گرفته تا نوع سبک زندگیتان را برایشان روشن می کند.

بنابراین تا اینجا نتیجه گرفتیم که ما به طور ذاتی، می خواهیم همیشه خوب به نظر برسیم؛ اما زمان هم معقوله مهمی به نظرمی رسد. شما در روز عروسی یا عقدتان، صرفا مقابل چشمان مهمانهایتان نیستید، بلکه یک عمر در فیلم ها و عکس ها حضور دارید و با استایل حضورتان، خودتان را تعریف می کنید.

با یادآوری سیستم تفکر امروز جامعه برگردیم به سوال اصلی، اینکه واقعا به سفره عقد مدرن و شیک نیاز داریم؟

درست است که عشق مسأله مهمی در تشکیل زندگی مشترک است، اما خب، ثبت کننده خاطرات روز عقد و عروسی شما، فیلم ها و عکس هاست. اگر بخواهیم منطقی به مسأله نگاه کنیم، شاید در ابتدای ازدواج، هربارکه مهمانی به خانه آمد، فیلم عروسیتان را به آنها نشان دهید، اما آن چیز ماندگار بر روی اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، در و دیوار و آلبوم های خانوادگی، عکس ها هستندو عمده این عکس ها، پشت سفره عقد گرفته می شوند.

حال بازبینی کنیم، آیا داشتن یک سفره عقد زیبا با گل آرایی به یک عمر ماندگاری نمی ارزد؟ آیا این سوال که شما به دنبالش تا اینجا آمدید، اساساً بی معنی است؟ فکر نمیکنم! چون ما همیشه خارج از جمع بندی فکری دیگران نسبت به ما، به شخصه ما هم جمع بندی از خودمان داریم و در سال های آینده، خود را مسئول انتخاب های امروز زندگی مان می دانیم و به طور کلی دوست داریم هم ماندگار باشیم و هم کسانی که برای ما کار کردند، دارای سابقه و همچنین آینده ای باشند که به دیگران معرفیشان کنیم.

در حیطه سفره عقد هم، در هر کجای دنیا که هستید، برندی را انتخاب کنید که سالها قدمت دیزاین سفره عقد دارد و بر اساس برنامه های توسعه شان، سالها بعد نیز در حیطه خدمت به عروس و دامادها جهت دیزاین مراسم عروسی آنها نیز حضور فعال خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *